Jesteśmy na liście rezerwowej

2016-05-09 14:58

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu wniosków w programie Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1 – Mobilność edukacyjna uczniów – Edycja 2016.

Opracowany przez nas projekt FotEle na staż! – praktyki i staże zagraniczne uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach został oceniony pozytywnie, ale z powodu ograniczonych możliwości finansowania został zakwalifikowany na listę rezerwową.

Wciąż jednak mamy szansę otrzymania dofinansowania  w ramach projektu Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego, który jest realizowany w IV osi priorytetowej Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).

Decyzja o dofinansowaniu w ramach POWER zostanie podjęta nie później niż 30 września 2016 roku.